Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı.

Başkan Semerci mesajında, “En değerli varlıklarımız olan annelerimiz, karşılıksız sevgileri, şefkatleri,  sonsuz fedakarlık ve özverileri ile başımızın tacıdır. Ailenin temel taşı olan annelerimizin varlıkları tek bir günde anlam bulmaz, onların varlıkları hayatımızın her gününün en büyük manasıdır. En kutsal varlıklarımız olan annelerimiz, kültürümüzün, gelenek ve göreneklerimizin yaşatılmasında, gelecek kuşaklara aktarılmasında en büyük pay sahibidir. Bizleri hayata hazırlayan, dünyamızı anlamlandıran, en büyük hayat rehberlerimiz annelerimizin haklarını ne yapsak ödeyemeyiz. Onları mutlu etmek, emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, gurur duyacakları evlatlar olmak, annelerimiz için en büyük armağandır.

Bu duygu ve düşüncelerle vatanımız için canını feda etmekten çekinmeyen aziz şehitlerimizin emaneti annelerimiz başta olmak üzere, en kutsal varlıklarımız olan annelerimizin Anneler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılar sunuyorum” dedi.