Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, Egemenlik Mesire Alanını gezerek aileleriyle birlikte piknik keyfi yapan annelerin Anneler Gününü kutladı.

Egemenlik Mesire Alanı hafta içi hafta sonu demeden yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Eşi Gönül Semerci’yle birlikte Egemenlik Mesire Alanına gelen Belediye Başkanı Mustafa  Semerci, mesire alanını gezerek piknik yapan vatandaşlarla sohbet etti. Annelerin Anneler Günü’nü kutlayan Başkan Semerci, tüm annelere aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu ömür geçirmeleri dileklerinde bulundu. Vatandaşlarla sohbet de eden Başkan Semerci istek ve sıkıntılarını dinleyerek ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Vatandaşlar da ilçede yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek ziyaretten ve anlamlı davranıştan dolayı Başkan Semerci ile Eşi Gönül Semerci’ye teşekkür ettiler.

CIVILTI ÖDEV EVİNDEN EGEMENLİK MESİRE ALANINDA BİSİKLET ŞENLİĞİ

Cıvıltı Ödev Evi tarafından her yıl olduğu gibi bu yılda Egemenlik Mesire Alanında bisiklet şöleni düzenlendi.

Bisiklete binen, futbol oynayan, su yarışması ve halat çekme yarışmaları yapan geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımız şarkılar söyleyerek gönüllerince eğlendiler.

Çocuklarla yakından ilgilenen ve onların mutluluklarına ortak olan Başkan Semerci böyle güzel bir etkinlikten duyduğu memnuniyeti dile getirerek emeği geçen herkese teşekkür etti.