Belediye Başkanımız Mustafa Semerci, 2017-2018 eğitim-öğretim yılı  birinci döneminin sona ermesi dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Semerci mesajında, “Büyük bir heyecanla başlanılan 2017-2018 eğitim-öğretim yılının birinci dönemini tamamlayan öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz yoğun bir dönemi geride bıraktı. Geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımızın ve gençlerimizin, velilerimizin heyecanlarını yürekten paylaşıyorum.  Sevgili çocuklarımız notları ne olursa olsun umutlarını, cesaretlerini, inançlarını ve kendilerine olan güvenlerini diri tutarak tatillerini en iyi şekilde değerlendirmeliler. Tatil süresince sevgili çocuklarımızın kendilerini dinlendirecek, eğlendirecek ve bilgilendirecek aktivitelere yönelmeleri çok faydalı olacaktır. Çocuklarımızın karne notları onların sadece eğitimdeki başarısını değil genel olarak hepimizin bu konudaki çabalarımızın sonuçlarını göstermektedir. Çocuklarımızın bugün alacağı karneler onların üzerinde kesinlikle psikolojik bir baskı oluşturmamalıdır. Bu doğrultuda geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımıza vereceğimiz manevi destek onların özgüvenini arttıracağı gibi başarıyı da yakalamalarında büyük bir katkı sağlayacağı unutulmamalıdır.

Emeklerinden dolayı tüm öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve velilerimizi kutluyor, sağlıklı ve güzel bir tatil geçirmelerini diliyorum” dedi.