İsmetpaşa Mahallesi Hışıroğlu Mevkii’nde ikamet eden roman vatandaşlar mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanımız Mustafa Semerci’ye teşekkür ettiler.

Devrek Belediyesi tarafından İsmetpaşa Mahallesi Hışıroğlu Mevkii’nde ikamet eden roman vatandaşların ibadetlerini yerine getirebilmesi amacıyla mescit yapıldı. Mescitin çevresinde parke yol çalışmasının yanı sıra mescitin çevresi çitlerle çevrildi.

Yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakini Yaşar Koçaklı, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan, Milletvekilimiz Sayın Özcan Ulupınar’dan, Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Semerci’den, belediyemizden Allah razı olsun. Bize çok büyük bir iyilik yaptılar. Kur’an-ı Kerim’in ne olduğunu bilmiyorduk. Bunları öğrendik onlar sayesinde. Çocuklarımız, ailemiz hepsi namazında niyazında insanlar. Gerek bizler ve gerekse çocuklarımız, başta Kur’an-ı Kerim olmak üzere öğrenmeye çalışıyoruz ve namazlarımızı da vaktinde burada eda edebiliyoruz.Yalnız Sayın Cumhurbaşkanımızdan bir isteğimiz var. Roman halkı olarak onu görmek ve kendisiyle görüşmek istiyoruz. Belediye Başkanımız Mustafa Semerci’ den Allah razı olsun. Adam gibi adam Belediye Başkanımız. Sorunumuz, sıkıntımız olduğunda ne zaman arasak telefonlarımızı açıyorlar, yardımcı oluyorlar. Çok teşekkür ediyoruz” dedi.