Yaptığı çalışmalarla Devrek’i adeta şantiyeye çeviren Devrek Belediyesi alt yapı yenileme çalışmalarının tamamlandığı İsmetpaşa Mahallesi Yapalak Sokak’ın üst yapısını yeniliyor.

Devrek Belediyesi, alt yapı çalışmaları tamamlanan bölgelerde başlattığı üst yapı yenileme çalışmalarına devam ediyor. Çalışmaların tamamlandığı sokaklarda yenilenen kaldırımlar ve parke taş yollar vatandaşların hizmetine sunulmuş durumda. Ayrıca ilçenin muhtelif bölgelerinde parke tamirat ve kaldırım düzenleme çalışmaları da tüm hızıyla sürüyor.

BAŞKAN SEMERCİ, “İLÇEMİZİ ALT VE ÜST YAPI BAKIMINDAN DAHA SORUNSUZ BİR HALE GETİRMEK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR”

Çalışmaları yakından takip eden Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren ilçemizi alt ve üst yapı bakımından daha sorunsuz bir hale getirmek için çalışmalar yaptık. Yapmaya da devam ediyoruz. Şuan ilçemizin birçok noktasında çalışmalarımız var. İlçemiz adeta şantiyeye dönmüş durumda. İlçemizde yaptığımız çalışmalarla, estetik, kullanışlı ve kalıcı bir üst yapı için sağlam bir alt yapı hazırlıyoruz. Bir şehirde alt yapı olmadan üst yapı düşünülemez. Biz de yaptığımız çalışmalarla Devrek’i sağlam ve sorunsuz bir alt yapıya kavuşturuyoruz. İçme suyu şehir içi şebeke ana hat yenileme, yağmur suyu, doğalgaz, elektrik hatlarının yer altına alınması gibi alt yapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerimizin üst yapısını yeniliyoruz. Çalışmalarımız şuanda İsmetpaşa Mahallesi Yapalak Sokak’ta devam ediyor. Ekiplerimiz yağmur-çamur demeden çalışmaların kısa sürede tamamlanması için büyük bir gayret içerisindeler. Vatandaşlarımızdan aldığımız güç ve destekle çalışmalarımız tüm hızıyla sürecek. Çalışmalarımız süresince verdiğimiz geçici rahatsızlıktan dolayı vatandaşlarımızdan özür diliyor, gösterdikleri anlayıştan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.