Anneler Günü dolayısıyla Devrek Huzurevi ile Devrek Engelsiz Yaşam Merkezi’ni ziyaret eden Belediye Başkanımız Mustafa Semerci, annelerin Anneler Günü’nü kutlayarak karanfil takdim etti.

Belediye Başkanımız Mustafa Semerci, eşi Gönül Semerci ve AK Parti İlçe Sosyal İşler Başkanı Tülay Tatoğlu’yla birlikte Anneler Günü dolayısıyla Devrek Huzurevi ile Devrek Engelsiz Yaşam Merkezi’ni ziyaret etti. İlk olarak Devrek Huzurevi’ni ziyaret eden Başkan Semerci odaları tek tek gezerek burada kalan bütün annelerin ellerini öptü. Huzurevi sakinleriyle bol bol sohbet eden Belediye Başkanımız Mustafa Semerci, huzurevi sakinlerinin bu anlamlı günlerini kutlayarak karanfil takdim etti.

Huzurevi sakinlerinin istek ve sıkıntılarını dinleyen Başkan Semerci her zaman yanlarında olduklarını belirtti. Huzurevi sakinleri de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Başkan Semerci ile beraberindekiler Devrek Huzurevi’nin ardından Devrek Engelsiz Yaşam Merkezi’ni ziyaret ettiler. Ziyarette Başkan Semerci burada yaşamlarını devam ettiren bayanların Anneler Günü’nü kutlayarak karanfil takdim etti. Burada kalan çocuklarımızla da yakından ilgilenen Belediye Başkanımız Mustafa Semerci onlarla bol bol sohbet etti.

Ziyaretlerde Belediye Başkanımız Mustafa Semerci’ye eşi Gönül Semerci, AK Parti İlçe Sosyal İşler Başkanı Tülay Tatoğlu ile Devrek Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürü Recep Civelek eşlik etti.