AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayınız Polat Türkmen, ilçemize gelerek bir dizi ziyarette bulundu.

İlk olarak Belediye Başkanımız Mustafa Semerci'yi ziyaret eden Türkmen, ilçede yapılan başarılı çalışmalardan dolayı Başkan Semerci’yi tebrik ederek başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Belediye birimleri ile belediye hizmet binasında bulunan diğer kurumları da ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet eden AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayımız Polat Türkmen, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için destek istedi. Kısa bir süre önce Devrek’e atanan Devrek Kaymakamı Mehmet Soylu'yu da ziyaret eden Türkmen, hayırlı uğurlu olsun diyerek yeni görevinde başarılar diledi.

Kaymakam Soylu'nun ardından kaymakamlık binasındaki diğer kurumları ziyaret eden AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayımız Polat Türkmen, bütün personele görevlerinde başarılar dileyerek 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için destek istedi.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Cumhuriyet Meydanında vatandaşlarla sohbet eden Türkmen, Devrekli Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ederek 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için destek istedi.