TAP tarafından Zonguldak ili ve tüm ilçelerinde bulunan okulların dahil edildiği atık pil toplama yarışmasında il 2.si olan Gazi Ortaokulu öğrencileri ödüllendirildi.

Belediye Başkanımız Mustafa Semerci, Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği (TAP) tarafından düzenlenen yarışmada il 2.si olan öğrencileri makamında ağırladı. TAP tarafından geleneksel olarak her yıl düzenlenen yarışmada Gazi Ortaokulu il 2.si olmayı başardı. Atık pil konusunda öğrencilerin gösterdikleri duyarlılıktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Belediye Başkanımız Mustafa Semerci, okulları ve öğrencileri kutlayarak duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.

Başkan Semerci ayrıca geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımızın küçük yaşlarda çevre bilincini kazanmalarının çok önemli olduğunu belirterek, yaşanabilir bir dünya için çevrenin iyi korunması gerektiğini ifade etti.  Belediye Başkanımız Mustafa Semerci ayrıca öğrencileri tek tek kutlayarak TAP tarafından gönderilen spor malzemelerinin yer aldığı spor setini öğrencilere takdim etti.