Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, 2018-2019 eğitim öğretim yılının ilk döneminin sona ermesi dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Semerci mesajında; “Yeni eğitim öğretim yılına büyük istek ve heyecanla başlayan öğrenci, öğretmen ve velilerimiz yoğun bir dönemi geride bıraktı. Geleceğimizin umudu ve ülkemizin geleceği olan öğrencilerimiz, üstün gayret ve özverili çalışmalarını tamamlayarak karnelerini aldılar. Geleceğimizin mimarı çocuklarımız tatilde oynasın, dinlensin, gezsin ancak kitap okumayı ve derslerdeki eksikliklerini tamamlamayı ihmal etmesin. Zamanlarını iyi değerlendirecek aktivitelere yoğunlaşsınlar. Yarıyıl tatili, hem dinlenme, eğlenme zamanı olmakla birlikte hem de derslerimizdeki eksikliklerimizi tamamlamak için iyi bir fırsattır. Sevgili çocuklarımız notları ne olursa olsun umutlarını, cesaretlerini, inançlarını ve kendilerine olan güvenlerini diri tutarak tatillerini en iyi şekilde değerlendirmeliler. 

2018-2019 yılı eğitim öğretim yılı birinci döneminin tamamlanmasıyla yarıyıl tatiline giren ve karne sevinci yaşayan tüm öğrencilerimizin heyecan ve mutluluklarını yürekten paylaşıyorum. Emeklerinden dolayı tüm öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve velilerimizi kutluyor,  ilk dönemde gösterdikleri gayret ve başarının ikinci dönemde de artarak devam etmesi temennisiyle sağlıklı ve güzel bir tatil geçirmelerini diliyorum" dedi.