DEVREK HARİKA BİR FİNALLE FESTİVALİ NOKTALADI

30. Uluslararası Devrek Baston ve Kültür Festivali müthiş bir finale sahne oldu.
Festivalimizin 6. ve son gününde Cumhuriyet Meydanında yer alan dev sahnede ilk olarak saat:21.00’de Şendoğan Karadeli yer aldı.

Birbirinden güzel türküleri seslendiren Karadeli Belediye Başkanımız Çetin Bozkurt ile birlikte düet yaptı. Başkan Bozkurt sonunda büyük alkış aldığı ve sözleri Pir Sultan Abdal’a ait olan “Dostum Dostum” şarkısını seslendirdi.

Plaket takdimi ve Devrek Bastonu hediyesinin ardından Şendoğan Karadeli sahneyi ünlü şarkıcı Betül Demir’e bıraktı.
Betül Demir, birbirinden güzel parçalarla Cumhuriyet Meydanını dolduran vatandaşlar ve konserlerimizi izlemeye gelemeyenler için yapmış olduğumuz canlı yayın başındaki izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Sahnenin ilerleyen saatlerinde Başkan Bozkurt yeniden sahneye geldi ve Betül Demir’le de güzel bir düet yaptı. Başkan Bozkurt’a sahnede bağlamasıyla birlikte Remzi Budak da eşlik etti.

Betül Demir geceyi, İzmir Marşı eşliğinde başlayan havai fişek gösterisiyle sonlandırdı.

Konser bitiminde ise 3 gün boyunca festivalimizin sunuculuğunu üstlenen Devrekli hemşehrimiz Mutlu Ulusoy teşekkür ve veda konuşması yaptı. Sunucumuz Mutlu Ulusoy konuşmasında, başta Belediye Başkanımız Çetin Bozkurt olmak üzere, tüm belediye personeline, konser alanında kendisini yalnız bırakmayan vatandaşlara, canlı yayın başındaki izleyenlere ve de organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu.