Egemenlik Mesire Alanımızda düzenleme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Artan talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda Mesire Alanımızı büyütüyor ve daha modern hale getiriyoruz. Yapımı devam eden çalışmalarımız ile mesire alanımızın dışında çocuklarımız için oyun ve eğlence alanları, vatandaşlarımız için yürüyüş parkuru, bisiklet ve koşu yolları, spor aletlerinin bulunduğu yeni bir yaşam alanını ilçemize kazandırmış olacağız.

Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci'nin büyük önem verdiği düzenleme çalışmalarımızda çadırlı oturma alanlarının yerine ahşap kamelyalı oturma alanları yapıyoruz. Ayrıca her oturma alanımızın yanında barbeküler yer alacak. Bununla birlikte çiçeklendirme ve çimlendirme çalışmasıyla mesire alanımız daha güzel bir görünüme kavuşuyor.

Doğal bir güzelliğe sahip olan Egemenlik Mesire Alanımızda estetik dokunuşlar yaparak hem ilçe halkımızın hem de ilçe dışından gelen misafirlerimizin hoşça vakit geçirebilecekleri ferah ve nezih bir ortam oluşturmak için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Ortak kullanım alanı olan mesire alanımızın korunması noktasında vatandaşlarımızın daha duyarlı davranmalarını bekliyoruz