Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Semerci mesajında, “Toplum hayatında huzur, yardımlaşma ve kaynaşmanın yoğun olarak yaşandığı bir Kurban Bayramı’na daha kavuşmanın huzur ve mutluluğu içerisindeyiz. Bayramlar, toplumsal birlik ve beraberliğimizi sağlayan değerlerin hatırlandığı  iyilik ve güzelliklerin harmanlandığı, sevginin, şefkatin ve merhametin doruk noktaya ulaştığı günlerdir. Her türlü güzelliğin ve mutlulukların yaşandığı günler olan bayramlar eş, dost, akrabaların, hastaların, büyüklerin ziyaret edildiği, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, çocukların sevindirildiği müstesna zaman dilimleridir. Bayramlar bereket, dayanışma, paylaşma ve kardeşliktir. 

Bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın mübarek Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, bayramın ülkemize ve bütün insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini Yüce Allah’tan niyaz eder, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, mesajının sonunda bayramlaşma programının bayramın birinci günü olan 1 Eylül 2017 Cuma günü saat 14.00’te Eski anaokulu bahçesinde (Belediye kültür evi bahçesi ) yapılacağını belirterek, programa tüm ilçe halkını davet etti.